Rusya Federasyonu’nda ödeme
7
All collections →
Map search
Smart search
Find with agent
All properties →
1200+ properties
Podgorica satılık emlak
Podgorica emlak: 5 satılık ilan.
Arazi
Daireler
Villalar
Ofisler
Konut kompleksleri
Evler
5
emlak bulundu
·
Önce en yeni
Liste
Harita
Satış
Fiyat düşürüldü −16%
269 000 €
→
227 000 €
Podgorica'da Daire №2543
Daireler
Podgorica
· Merkezi bölgeler
227 000 €
269 000 €
72 m²
3
1
Slava Maevski
Satış
LUMEN HOMES Konut Kompleksi No. 2068
Konut kompleksleri
Podgorica
· Merkezi bölgeler
от
203 000 €
44–155 m²
1–3
Slava Maevski
Satış
Video
Podgorica'da daire kompleksi № 2043
Konut kompleksleri
Podgorica
· Merkezi bölgeler
Talep üzerine
41–84 m²
1–3
1–2
Valeria Nekrashevich
Satış
30000m denize
Virpazar'da Restoran №650
İşletme
Podgorica
· Merkezi bölgeler
1 000 000 €
276 m²
3
Aleksandra Shapoval
Satış
60000m denize
Podgorica'da Ev No: 209
Evler
Podgorica
· Merkezi bölgeler
220 000 €
220 m²
900 м²
2
2
Stüdyo
1
2
3
4+
Fiyat, EUR
€
€
Gelişmiş arama
Ara
Haritada